Lielā talka – 20. aprīlī

By   2013. gada 30. augusts

Kuldīgas novada iedzīvotāji uz kopīgu talkošanu tiek aicināti 20. aprīlī 10.00.

Kuldīgā Lielās talkas dienā tiks sakoptas Krauļu priedes, Ventmala, Mārtiņsala, vecais bānīša ceļš, pilskalns, Krāčupīte Veckuldīgā, zaļās zonas pilsētā, skeitparks Estrādes parkā. Iestādes talkas dienā aicinātas sakārtot teritoriju ap saviem uzņēmumiem.

Gan pagastos, gan pilsētā talkošanas vietas obligāti jāpiesaka talkas koordinatoriem, lai pēc tam varētu savākt un aizvest visus atkritumus. Par talkas vietām un atkritumu maisu saņemšanu jāinteresējas pie Lielās talkas organizatores – Kuldīgas novada pašvaldības vides speciālistes Daces Jansones pa tālruni 27025423, 63324935 vai e-pastā: dace.jansone@kuldiga.lv.

Talkas dienā – 20. aprīlī – maisus varēs saņemt pie Kuldīgas novada muzeja no 10.00 līdz 12.00. Par cimdiem un darbarīkiem jārūpējas pašiem.

Par talkas norisi katrā pagastā jāinteresējas savā pagasta pārvaldē. Jāpiebilst, ka Kabilē talkos 27. aprīlī.

Svarīgi atcerēties, ka Lielās talkas atkritumi nav vecās mantas no māju pagrabiem un atkritumu kaudzes privātmāju teritorijās. Lielā talka ir koplietošanas teritoriju sakopšanas pasākums, kurā aicināts piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs.

Tekstu sagatavoja:
Dace Jansone

[Best_Wordpress_Gallery gallery_type=”image_browser” theme_id=”1″ gallery_id=”1″ sort_by=”order” image_browser_width=”800″ image_browser_title_enable=”0″ image_browser_description_enable=”1″ popup_fullscreen=”0″ popup_width=”800″ popup_height=”500″ popup_effect=”none” popup_interval=”5″ popup_enable_filmstrip=”1″ popup_filmstrip_height=”70″ popup_enable_ctrl_btn=”1″ popup_enable_fullscreen=”1″ popup_enable_comment=”1″ popup_enable_facebook=”1″ popup_enable_twitter=”1″ popup_enable_google=”1″ watermark_type=”none” watermark_link=”0″]